REFERENCE

  • podlahářství Cubile
  • Roman Kreuziger
  • rekonstrukce dvougeneračního RD Plzeň-Újezd Trefilovi 

phoca thumb l riha-truhlarstvi-realizace-06Pane Bryndo,

velký dík za to, jak jste skvěle navrhl, a pane Řího, za to, jak jste vyrobil nábytek do dětského pokojíku, pro mého vnuka.
Vaše vysoce profesionální práce s pečlivě vytvořenými detaily, včetně barevného provedení, je nyní ozdobou dětského pokoje, kde veškeré prvky svojí funkčností splňují nejvyšší nároky. Dokonce se tímto podařilo, že nezbedný klučík si po sobě uklízí a rád se konečně odstěhoval od maminky do svého království.
A tak ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spojených lidiček.

S pozdravem M.Krčmová - Praha 
 


phoca thumb l riha-truhlarstvi-realizace-01Vážený pane Bryndo,

chci Vám a panu Říhovi poděkovat za splnění snu o našem budoucím bydlení. Se ženou nebudeme asi nikdy schopni dost poděkovat za veškerou práci, kterou jste pro nás udělali. Proměna, kterou celý náš dům pod Vašima rukama zaznamenal, je přímo neuvěřitelná a nezevšedněla nám ani po téměř roce užívání. Stále, jako první den, si občas sednu na gauč, rozhlédnu se kolem a s úsměvem si řeknu: „To je prostě perfektní.".

Jak na pohled hezké, logické a funkční rozvržení nábytku, poliček, šuplíků a všemožných detailů, tak i bezchybné řemeslné zpracování na míru vyrobeného nábytku, vyzvedlo náš domov na novou úroveň.

Rychlost a preciznost, s jakou celá „proměna" proběhla, je již pomyslnou třešničkou na dortu. Když jsme začínali, nedokázal jsem si ani představit, že se za pár měsíců vrátíme do luxusně zařízeného domu, kde je vše, co jsme si přáli, jen ještě lepší, než jsme si kdy dokázali představit.

Ještě jednou vám tedy oběma děkujeme, a jak jsem Vám volal první večer po nastěhování... Až si budu zařizovat ten dům na Francouzské riviéře, počítám s Vámi!

S pozdravem
Josef Trefil