SLUŽBY DESIGNERA

Dobrý den,
jmenuji se Michal Brynda, jsem designer, kreativec, a tvořím Vaše domovy.
S Jiřím Říhou spolupracuji již 10 let, a musím předeslat, že díky jeho zodpovědné a precizní řemeslné práci ožily z výkresů do reality desítky realizací.

Rozptýlím Vaše obavy. Vtáhnu Vás do děje a dokážu Vám, že i v dnešní době lze řešit věci lidsky, ekonomicky a prakticky.

Prozradím Vám 5 obyčejných věcí, které razantně šetří Vaše peníze!!

Uvidíte, že honorář designera není výdajem navíc, ale že si na něj při své práci umím vydělat :-)
Stavím na důvěře a osobním přístupu.
Nelíbí se mi, že Vám trh nabízí jednotlivosti, rád Vám ukážu věci v souvislostech, jako celek. To, že můj přístup a postupy fungují, dokazuje množství zajímavých realizací. Vážím si možnosti spolupracovat s klienty,jako jsou Roman Kreuziger, profesionální sportovec-fotbalista Erich Brabec, Jiří Soukup-Keramika Soukup a.s, Jaroslav Černý- zemský ředitel Broker Consulting a.s, ing Karel Bouček-partner IN Broker s.r.o., aj.

Rád bych poukázal na to, že při řešení jednotlivých částí interiéru se často zapomene vnímat prostor místnosti, nebo celého bytu (domu) jako celek. Včasnou konzultací nad chystaným záměrem společně odhalíme různé nesrovnalosti, uvidíte věci v širších souvislostech, mnohdy se ukáže jako lepší zcela jiné řešení. Předejdete tak nemilým překvapením po realizaci.

Brynda DesignDospějeme k úspoře času i nervů a v neposlední řadě budete vědět, že jste udělali maximum pro ošetření Vaší celkové investice. Kladu důraz na ergonomická pravidla v interiéru, vedení komunikačních cest, respektování osobních potřeb a zvyklostí klienta. Vzhledem k Vašemu záměru a výši investice najdeme ideální řešení při výběru barev, při volbě materiálů, tvarů a kování, umístění nábytku, jeho proporcí, určení jeho funkce, a užitné hodnoty.

Pomohu Vám nalézt takové řešení, které bude obsahovat co nejméně kompromisů při splnění Vašich přání, představ a potřeb.

Mám pro Vás výzvu: buďte tvořiví, buďte hraví, buďte sami sebou!
Pojďte se přesvědčit, že není důvod bát se slova design.
Pojďme tedy společně splnit Vaše sny a přání.
Těším se i na Vás, Michal Brynda

www.brynda-design.cz